Wsparcie na starcie

Dominika Masajło
17-07-2017, 22:00

24 lipca w Gdańsku odbędzie się szkolenie dla osób, które są zainteresowane założeniem własnej działalności gospodarczej i chcą na nią pozyskać pieniądze z funduszy europejskich. W trakcie spotkania prelegenci zaprezentują możliwościuzyskania dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Ponadto wskażą, jak otrzymać wsparcie z pieniędzy powiatowych urzędów pracy, a także zapoznają uczestników z funduszami pożyczkowymi — alternatywnym rozwiązaniem dla początkujących przedsiębiorców. Organizatorem spotkania jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, jednak aby wziąć w nim udział, należy do 21 lipca wypełnić i przesłać formularz na adres: punktinformacyjny@pomorskie.eu — lub zgłosić się telefonicznie, tel.: +58 32-68-147.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Wsparcie na starcie