Wyniki spółek

Artur Szymański
opublikowano: 09-05-2003, 00:00

CENTROZAP Zarząd Centrozapu złożył do sądu najwyższego podanie o rewizje nadzwyczajne od wyroków NSA oddalających skargi spółki na decyzje izby skarbowej w Katowicach określające zobowiązanie w podatku VAT za okres listopad — grudzień 1994 r. i sierpień - październik 1995 r.

MASTERS WIP Computer Systems posiada 344 385 akcji emitenta stanowiących 9,1 proc. głosów na WZA.

MOSTOSTAL-EXPORT Przedsiębiorstwo podpisało umowy eksportowe na dostawę pieca krakingowego do Francji oraz na wybudowanie domów jednorodzinnych w Niemczech o wartości 1,2 mln USD. Podpisano też w Rosji wstępną umowę dotyczącą budowy centrum handlowego w Moskwie (3,13 mln USD) i centrum rozrywki w Riazaniu (4,25 mln USD).

PKN ORLEN Prezes Urzędu Regulacji Energetyki udzielił koncernowi koncesję na obrót paliwami gazowymi na okres od 2 czerwca 2003 r. do 2 czerwca 2013 r. Optymalizacja kosztów zakupu surowca gazowego ma za zadanie doprowadzić do kilkudziesięciomilionowych oszczędności w skali kilku najbliższych lat.

POLIFARB C-W W wyniku publicznego wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji, ogłoszonego 19 marca, podmiot nabywający — Kalon B.V. kupił 34 105 papierów Polifarbu.

POLNORD Spółka zawarła umowę z Towarzystwem Inwestycyjnym Investig o wartości 3,5 mln zł.

PROJPRZEM 14 maja do obrotu giełdowego wejdzie 80 tys. walorów spółki powstałych w wyniku konwersji akcji z imiennych na okaziciela.

ROPCZYCE Zarząd proponuje wypłatę dywidendy z zysku za 2002 r. w kwocie 0,23 zł na jedną akcję. Ostateczną decyzję podejmie ZWZA 20 maja.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Artur Szymański

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu