Czytasz dzięki

Yanosik oferuje darmową reklamę

Twórcy aplikacji z antyradarem i nawigacją samochodową zdecydowali się wesprzeć branżę motoryzacyjną.

— Aby nie dopuścić do całkowitego załamania sektora motoryzacyjnego, postanowiliśmy ruszyć z akcją, która pomoże wielu firmom dotrzeć do większego grona odbiorców i poprawić sytuację ekonomiczną tych firm. Uruchomiliśmy możliwość darmowej reklamy w aplikacji Yanosik dla wszystkich salonów samochodowych położonych na terenie kraju — mówi Mirosław Klocek z działu reklamy Yanosika, aplikacji rozwijanej przez spółkę informatyczną Neptis.

Firmy zainteresowane takim wsparciem otrzymają dostęp do reklam, które wyświetlą się kierowcom przejeżdżającym w promieniu 500 metrów od danej lokalizacji. Yanosik chwali się, że ma 1,6 mln unikalnych użytkowników miesięcznie. Akcja potrwa do końca maja.

— Łączna wartość takiej reklamy dla wszystkich salonów motoryzacyjnych może wynieść 1,5 mln zł. Liczymy, że nasz wkład w ratowanie sytuacji finansowej w branży motoryzacyjnej wpłynie na jej pobudzenie — twierdzi Mirosław Klocek.

81a6d2b2-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Cztery kółka
Newsletter na temat rynku motoryzacyjnego: premiery, nowości, branżowe ciekawostki.
ZAPISZ MNIE
Cztery kółka
autor: Łukasz Ostruszka
Wysyłany co dwa tygodnie
Łukasz Ostruszka
Newsletter na temat rynku motoryzacyjnego: premiery, nowości, branżowe ciekawostki.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Łukasz Ostruszka

Polecane