Z Danii do Polski

Stanisław Wróblewski
opublikowano: 16-03-2007, 00:00

Szukamy dziesięciu wysokiej klasy menedżerów, m.in. dyrektora logistyki, kontrolera finansowego oraz osoby zajmującej się sprawami HR. Ostatnio zatrudniliśmy dyrektora produkcji i kierownika zapewnienia jakości. Nabór ma związek z trwającą właśnie przeprowadzką fabryki z Danii do Polski. W Gądkach pod Poznaniem powstaje hala produkcyjna, która będzie naszym flagowym zakładem.

Od kandydatów na stanowiska kierownicze oczekujemy m.in. zdolności do pracy w tzw. duńskim stylu zarządzania (otwarta komunikacja — w tym krytyka, partnerstwo, nastawienie na rozwój podwładnych), doświadczenia w danym obszarze w organizacji średniej lub dużej, w której są stosowane systemy zarządzania (HRM, ERP, ISO itp), umiejętności myślenia systemowego, budowania systemów i procedur działania.

W pierwszym etapie fabryka potrzebuje około 50 osób, głównie operatorów maszyn. Docelowa liczba pracowników będzie zależała od szczegółowych planów firmy. W rekrutacji wspomaga nas firma IPK.

Me-Fa to firma o rodowodzie duńskim, powstała w roku 1967 r. Produkuje wysokiej jakości skrzynki pocztowe dla domów i apartamentowców. Jesteśmy obecni w Skandynawii, Polsce, Japonii i Niemczech.

Stanisław Wróblewski

plant manager Me-Fa

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Stanisław Wróblewski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu