Z duchem czasu

Adrian Morel
opublikowano: 18-10-2018, 22:00

SM „Hutnik” w Sosnowcu zaspokaja potrzeby mieszkaniowe i nie tylko. Usługi zarządzania nieruchomościami zmieniają się z biegiem lat.

Dziś to nie tylko bieżące administrowanie oraz zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji nieruchomości. Nowoczesny zarządca jakim jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” z Sosnowca skupia się również na innych potrzebach swoich mieszkańców.

W ostatnich latach SM „Hutnik” podejmuje wiele działań, które poprawiają estetykę osiedla oraz podnoszą jakość i komfort życia mieszkańców. Od 2012 r. Spółdzielnia wykonała termomodernizację 18 wieżowców oraz kompleksową modernizację elewacji dużego pawilonu handlowo-usługowego. W 2018 r. rozpoczęto inwestycję ocieplenia kolejnych 14 budynków.

SM „Hutnik” wykazuje się działaniami o najwyższej efektywności energetycznej, uzyskując już czterokrotnie Białe Certyfikaty (l.2015-2017). Od 2012 r. realizuje program „Bezpieczne osiedle”, za który otrzymała Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju 2017. Ponadto, od 2013 r. Spółdzielnia w swoich budynkach wymienia wszystkie stare dźwigi osobowe na nowe (łącznie 155 dźwigów).

Dodatkowo SM „Hutnik” stara się zadbać o społeczne poczucie przynależności prowadząc placówkę społeczno-wychowawczą „Klub Bakcyl” wraz z siłownią oraz wspierając lokalne akcje charytatywne, organizując festyny rodzinne czy konkursy dla mieszkańców na najpiękniejsze przyblokowe ogródki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Adrian Morel

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy