Z gestem dla Anny

AYA
opublikowano: 17-11-2006, 00:00

Firmy działające w branży nieruchomości wykazały się szczodrością, tym razem na gali charytatywnej — Anny dla Anny Dymnej.

— Celem aukcji jest wsparcie fundacji Mimo Wszystko. Zbieramy na rehabilitację Krzysia chorego na ACM — tłumaczy organizatorka wydarzenia Anna Mirska.

Najaktywniejszą na sali była Agnieszka Drucis z Parkridge CE Retail, brytyjskiego dewelopera centrów handlowych Focus Park. Kupiła: rysunki, naszyjniki oraz wazon Zeptera za 43 tys. zł. W licytacji uczestniczył też szef Investment Environments — Guy Perry, który w Polsce zaprojektował Miasteczko Wilanów. Nabył litografię Rafała Olbińskiego (1,9 tys. zł) i torebkę z lat 20. (2 tys. zł), ofiarowaną przez Dorotę Wróblewską, właścicielkę Domu Mody Forget-me-Not. Galę wsparły agencja nieruchomości Metrohouse oraz Impel. A odbyła się w Novotelu Warszawa Airport, który był złotym sponsorem.

— To sukces. Zebraliśmy 60 tys. zł! Rok temu tylko 26 tys., a trzy lata temu zaledwie 11 tys. zł. Te liczby mówią same za siebie — cieszy się Anna Mirska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AYA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Z gestem dla Anny