Z Podlasia do Europy

WK
opublikowano: 26-05-2014, 00:00

PODLSKIE

1 Tytuł Filara Gospodarki zobowiązuje do… Jak każda nagroda także i ta cieszy i jest potwierdzeniem pracy, jaką nasi dostawcy, pracownicy i zarząd wkładają w rozwój SM Mlekpol. Ten wspólny wysiłek, jaki wkładamy w budowanie i umacnianie pozycji lidera branży mleczarskiej, owocuje także takimi miłymi akcentami, jak przyznanie nam tytułu. Mamy satysfakcję, że jesteśmy jedną z wielu podpór polskiej gospodarki.

2 Od lokalnego samorządu oczekuję… Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol to dziś największa w Polsce firma zajmująca się skupem i przerobem mleka. Nasze zakłady usytuowane są na terenie całego kraju, zatem ścisła współpraca z lokalnymi samorządami jest bardzo ważna w budowaniu sukcesu zarówno SM Mlekpol, jak i całej branży mleczarskiej. Staramy się, aby wszędzie tam, gdzie prowadzimy skup i przerób mleka, zaangażowane były też lokalne samorządy, których polityka przychylna rolnictwu i mleczarstwu jest dla nas bardzo istotna. Rozwój produkcji to również zasługa samorządów, które dużo inwestują w rozwój infrastruktury (wodociągi, drogi itp.).

3 Moja wizja regionu za 10 lat… Oczywiście dalsze budowanie i umacnianie pozycji SM Mlekpol jest priorytetem w mojej zawodowej wizji. Zarówno zarząd, jak i rada nadzorcza SM Mlekpol będą dążyć do tego, aby w najbliższych latach nasza spółdzielnia była jedną z wiodących firm mleczarskich w Europie, dawała satysfakcję producentom mleka i pracownikom, a konsumentom pyszne produkty.

EDMUND BORAWSKI

prezes SM Mlekpol

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WK

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu