Z ulgami łatwiej o rozwój

opublikowano: 26-07-2018, 22:00

EY zaprasza przedsiębiorców na szkolenie online pod hasłem „Rozwój przedsiębiorstwa na rynku krajowym — wybrane podatkowe i prawne aspekty wzrostu firmy”.

Uczestnicy dowiedzą się, jakie zachęty przewiduje polski system podatkowy dla przedsiębiorców inwestujących w kraju, czy i w jaki sposób mogą na tym skorzystać pracownicy oraz o czym należy pamiętać, zwiększając zatrudnienie lub rozwijając się poprzez akwizycje. Eksperci skupią się na praktycznych aspektach dostępnychźródeł wsparcia i wskazówkach dotyczących efektywnego ich wykorzystania.

Webcast skierowany jest do przedsiębiorców planujących ekspansję, w szczególności na terenie kraju, poprzez realizację nowych inwestycji lub zwiększanieskali prowadzonej działalności badawczo-rozwojowej. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie EY. Transmisja odbędzie się 31 lipca o godzinie 10.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu