Z Wrocławia bliżej do Londynu

DI
opublikowano: 07-01-2010, 12:16

Rób interesy w londyńskim City! Wrocław zyskuje atrakcyjne połączenia ze stolicą Wielkiej Brytanii – idealne do robienia biznesu za granicą.

Naprzeciw potrzebom wrocławskich przedsiębiorców wychodzą nisko-kosztowe linie lotnicze. I węgierski Wizz Air i irlandzki Ryanair wprowadzają do wiosennego rozkładu lotów poranne połączenia z Londynem, dzięki którym będzie można umawiać się na biznesowe spotkania w tamtejszym City jeszcze przed południem. Samoloty linii Ryanair będą wylatywać z Wrocławia o 9.35 w poniedziałki i środy i lądować w Londynie o 10.35 tamtejszego czasu. – Co ważniejsze tego samego dnia będzie można wrócić do Wrocławia – podkreśla Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy wybierają się do Londynu w interesach, a nie chcą poświęcać czasu i wydawać pieniędzy na nocleg. Powrotne samoloty będą startować z portu London-Stansted o 20.30 w poniedziałki i o 21.45 w środy. Jeśli zależy nam na jeszcze wcześniejszym dotarciu do Londynu, to można zdecydować się na lot samolotem linii Wizz Air już o 6.25. - Wtedy znajdziemy się w sercu światowego biznesu już przed ósmą rano – dodaje Dariusz Kuś. Węgierski przewoźnik wprowadza atrakcyjne godzinowo połączenia z portem London-Luton 12 marca, wraz z uruchomieniem we Wrocławiu bazy operacyjnej. Od tego dnia w Porcie Lotniczym Wrocław będzie nocował samolot Wizz Aira, dzięki czemu zwiększy się siatka połączeń.

Ceny biletów na trasie Wrocław-Londyn kształtują się poniżej 150 złotych z już wliczoną stawką za odprawę on-line. Gdy zestawi się je ze stawkami za lotnicze połączenia z Warszawą, to okaże się, że podróż do stolicy wielkiej Brytanii jest o połowę tańsza niż lot do stolicy Polski. Koszt lotu do Londynu można porównać co prawda do ceny biletu kolejowego do Warszawy, przy czym czas podróży jest tu nieporównywalny. – Oferta low-costowa wychodzi ewidentnie naprzeciw potrzebom biznesu. Wrocławscy przedsiębiorcy mają okazję zdobyć Londyn – komentuje Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

None
None
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane