Zakład Opel Polska zmienił dyrektora

Mirosław Cichy
opublikowano: 07-02-2001, 00:00

Zakład Opel Polska zmienił dyrektora

Zakład Opel Polska w Gliwicach, producent samochodów Astra Classic i Agila, zmienił dyrektora. Miejsce Marka Goncalvesa zajął John Burton, który dotychczas sprawował funkcję dyrektora ds. produkcji w Opel Polska. Mark Goncalves został dyrektorem zakładu General Motors w Silao w Meksyku.

Pracę na nowym stanowisku John Burton rozpoczął 1 lutego 2001 r. Z przemysłem motoryzacyjnym związany jest on od ponad 30 lat. Pracował m.in. w zakładach w Wielkiej Brytanii i Japonii. Od 1994 jest zatrudniony w koncernie General Motors. Był doradcą ds. produkcji w zakładach Opla w Bochum w Niemczech. W 1996 r. został kierownikiem działów prasy i spawalni w Opel Polska w Gliwicach. Z tym zakładem związany jest od początku jego istnienia, był jednym z członków zespołu zajmującego się planowaniem i realizacją inwestycji. Funkcję dyrektora ds. produkcji sprawował od 1998 r.

Mark Goncalves był dyrektorem zakładu Opel Polska od 1996 roku. Był odpowiedzialny za realizację gliwickiej inwestycji już od fazy projektu. MC

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Cichy

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Zakład Opel Polska zmienił dyrektora