Ze spółek

Sebastian Gawłowski
18-02-2004, 00:00

BACA. Bank zamierza sprzedać do 9,56 mln akcji firmy Wienerberger, stanowiących 14,6 proc. kapitału.

BETACOM. 70 tys. akcji serii G przydzielono subemitentowi emisji DM Banku Handlowego po cenie 5 zł za akcję.

BUDOPOL. Spółka ma kontrakt z firmą Mieszkanie i Dom na kwotę 3,88 mln zł netto.

ENERGOMONTAŻ-PÓŁNOC. Zgromadzenie wierzycieli odroczono do 29 marca.

FOKSAL NFI. Fundusz sprzedał Zachodniemu NFI 166 881 akcji Mostostalu Wrocław (22 proc. kapitału) za 1,86 mln zł.

HYDROBUDOWA. Zawarto aneks do umowy z Górnośląskim Przedsiębiorstwem Wodociągów w Katowicach, w którym wyznaczono nową kwotę wynagrodzenia na 6 838 712 zł. Spółka chce zaoferować swoim pracownikom 5964 posiadanych akcji.

KOGENERACJA. Trzy z czterech działających w spółce związków zawodowych rozpoczęły spór zbiorowy.

MOSTOSTAL WARSZAWA. Spółka, jako partner konsorcjum Nesco Entrecanales Cubieritas, zawarła z PKP umowę o wartości 6,3 mln EUR + VAT. Sąd postanowił o ogłoszeniu upadłości Mieleckiego Przedsiębiorstwa Budowlanego, spółki zależnej, z możliwością zawarcia układu z wierzycielami.

PEKAES. Spółka podpisała umowę dzierżawy z firmą Mercedes-Benz. Przychód z jej tytułu do 30 kwietnia wyniesie 120 tys. zł. netto plus VAT. Od 1 maja miesięczny czynsz wyniesie 85 tys. zł netto plus VAT w okresie 7 lat.

POLNA. KPWiG udzieliła zezwolenia na nabycie przez Zbigniewa Jakubasa pakietu akcji zapewniającego przekroczenie 50 proc. ogólnej liczby głosów na WZA w nieprzekraczalnym terminie do 17 sierpnia.

STOMIL SANOK. Spółka sprzedała firmie Pass-Automotive East z Niemiec wszystkie posiadane 9147 udziałów w PNP Pass-Stomil za 2,7 mln EUR.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sebastian Gawłowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu