Zelmer reklamuje się w rosyjskiej TV

PAP
23-09-2009, 20:35

Producent sprzętu AGD, firma Zelmer z  Rzeszowa (Podkarpackie) rozpoczął pierwszą w swojej historii telewizyjną kampanię reklamową w Rosji. Oprócz tego kraju, kampania ruszyła w Czechach; natomiast w Słowacji i Polsce rozpocznie się w październiku. Jak poinformował PAP w środę dyrektor marketingu w Zelmerze Wojciech Widuch, głównym celem kampanii w Rosji jest, obok wsparcia sprzedaży, także budowa marki - czyli jej rozpoznawalności.

"Obecnie w Rosji świadomość naszej marki sięga tylko od 1 do 2 proc. Poprzez tę kampanię, która rozpoczęła się w poniedziałek, chcemy zwiększyć rozpoznawalność produktów Zelmera. Inaczej sytuacja wygląda w Czechach i Słowacji, gdzie nasza marka jest już o wiele bardziej znana, gdyż funkcjonujemy na tamtych rynkach od wielu lat" - dodał Widuch.

Kampania reklamowa w Polsce będzie miała inny cel niż w pozostałych krajach. Jak tłumaczy Widuch, w naszym kraju marka Zelmer jest bardzo dobrze rozpoznawalna.

"Dlatego chcemy w tegorocznej kampanii nawiązać do tej prowadzonej w 2006 r., gdzie udało nam się zbudować wizerunek marki jako niezawodnej i solidnej. Teraz będziemy chcieli dodać kolejny argument i przedstawić produkty Zelmera jako funkcjonalne. Pokazujemy, że nasze produkty są niezawodne nie tylko dlatego, że są praktyczne i trwałe, ale także bardzo funkcjonalne" - wyjaśnia dyrektor marketingu.

Zelmer jest największym producentem sprzętu AGD w Polsce; zatrudnia około 2 tys. osób. Siedziba firmy mieści się w Rzeszowie. (PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Zelmer reklamuje się w rosyjskiej TV