Zmiana stóp w LG Petro Banku

Agnieszka Morawiecka
15-10-2001, 00:00

Zmiana stóp w LG Petro Banku

LG Petro Bank od 10 października zmienił oprocentowanie kredytów mieszkaniowych. Oprocentowanie dla kredytów Locum i Avante w opcji zamkniętej, udzielanych w PLN, wynosi 18,95 proc., a w USD i EUR — 8,4 proc. Stawki dla tych kredytów w opcji otwartej w PLN wynoszą 19,95 proc., natomiast w USD i EUR — 9,4 proc. Kredyt Possessor w PLN oprocentowany jest na 19,95 proc., w USD i EUR jest to 8,9 proc. Zmianie ulega również oprocentowanie pożyczki hipotecznej Festiva. Jest ona udzielana w PLN i EUR. Dla pożyczki w PLN oprocentowanie wynosi 20,95 proc. w wypadku opcji zamkniętej, a 21,95 proc. przy opcji otwartej. Dla pożyczki zaciąganej w USD oprocentowanie wynosi 9,45 proc. (opcja zamknięta) i 10,45 proc. (otwarta). Nowe stawki obowiązują także dla kredytu budowlanego Familia, a także kredytów Locum, Avante, Possessor i Familia, denominowanych w EUR i USD.

Od 9 października zmianie uległo oprocentowanie n-Lokaty oraz netKonta (z subkontem netKombo). Aktualne stałe oprocentowanie n-Lokaty wznosi od 12,2 proc. do 12,5 proc. Stopa wkładu wypłaconego przed terminem to 4 proc. Dla subkonta netKombo oprocentowanie zmienne dla kwot wypłacanych po upływie 6 miesiąca kształtuje się na poziomie 13,7 proc., przed upływem tego terminu jest to 13,65 proc.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Agnieszka Morawiecka

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Prawo / Zmiana stóp w LG Petro Banku