Zmiany kadrowe

Izabela Tadra
opublikowano: 29-07-2008, 00:00

Avi Nota

Został dyrektorem ds. rozwoju na nowych rynkach Quinlan Private Golub. Ma ponad 30-letnie doświadczenie jako inwestor i deweloper. Do firmy Quinlan Private dołączył w 2007 roku. Do jego zadań należy zdobywanie inwestycji i rozwijanie działalności firmy w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Wcześniej zajmował stanowisko zastępcy prezesa Mizrahi Bank, wiceprezesa ds. rozwoju w Africa-Israel, a ostatnio prezesa AFI Europe. Avi Nota jest absolwentem wydziału ekonomii i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Na tej samej uczelni ukończył również studia MBA.

Zeev Kaufman

Będzie nowym dyrektorem zarządzającym Quinlan Private Golub w Chorwacji. Wcześniej odpowiadał za rozwijanie i zarządzanie nieruchomościami oraz handel w regionie Ameryki Łacińskiej i Środkowej oraz w Europie. Zeev Kaufman ukończył MBA w dziedzinie marketingu oraz wydział ekonomii na Uniwersytecie w Tel Awiwie.

Rafi Timor

Objął stanowisko nowego dyrektora zarządzającego Quinlan Private Golub w Rumunii. Do zespołu Quinlan Private Golub trafił w grudniu 2007 roku. Ma ponad 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami wielkopowierzchniowymi (centra handlowe, fabryki, centra rozrywki oraz stadiony), które zdobył, pracując w Izraelu, Europie, Afryce, Stanach Zjednoczonych i Rosji

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Izabela Tadra

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Zmiany kadrowe