Zmiany kadrowe

MAS
opublikowano: 12-08-2008, 00:00

Od 1 sierpnia szef PR w firmie Cushman & Wakefield, gdzie pracuje od 2002 r. Absolwentka poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz podyplomowych studiów finansowo-menedżerskich w SGH w Warszawie i w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Warszawskiej Wyższej Szkole Zarządzania.

Pracowała dwa lata jako specjalista ds. marketingu w dziale marketingu Cushman & Wakefield. Do jej głównych obowiązków należało doradztwo w zakresie strategii marketingowych, planowanie i nadzór nad realizacją kampanii marketingowych.

Wcześniej pracowała w Cushman & Wakefield jako kierownik ds. administracyjnych w zespole zarządzającym centrum handlowym Wola Park w Warszawie. Został dyrektorem działu wynajmu w ECE Projektmanagement Polska. Będzie odpowiadał za komercjalizację obiektów ECE w Polsce. Z firmą związany jest od ponad siedmiu lat. Wcześniej zajmował stanowiska menedżera ds. wynajmu oraz dyrektora projektu ds. wynajmu. Do jego największych sukcesów należy komercjalizacja Galerii Bałtyckiej w Gdańsku oraz dekomercjalizacja niedawno rozbudowanej Galerii Łódzkiej. Wcześniej pracował w sektorze FMCG, m.in. w firmie Wella Cosmetics.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Zmiany kadrowe