Zmiany kadrowe

IT
26-08-2008, 00:00

Mathieu Giguere

Zastąpi Mike’a Atwella na stanowisku szefa grupy rynków kapitałowych Cushman & Wakefield w Warszawie. Mike Atwell po sześciu latach pracy w C&W Polska zostanie przeniesiony do Dubaju, by tam utworzyć nowe biuro C&W.

Mathieu Giguere pracuje w C&W od ponad ośmiu lat. Przez ostatnie trzy lata zarządzał w krajach EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) programem Alliance — siecią obejmującą ponad 15 państw i 35 biur. Jego głównym zadaniem była koordynacja realizacji zleceń kluczowych klientów we wszystkich sektorach nieruchomości. Odpowiadał również za rozwój platformy, badanie nowych rynków i negocjowanie umów z partnerami C&W. Wcześniej, przez pięć lat, Mathieu Giguere kierował działem doradztwa C&W Polska. Jako szef programu Alliance potroił bezpośrednie przychody firmy i uczestniczył w doradzaniu klientom międzynarodowym przy ponad tysiącu zleceń. Ponadto aktywnie zarządzał własnymi klientami w całej sieci, koordynując procesy doradztwa, wynajmu i zakupów w Bułgarii, Danii, Izraelu, Litwie, Norwegii, Serbii, Szwajcarii, RPA i na Ukrainie. W Polsce doradzał międzynarodowym deweloperom, inwestorom i korporacjom wchodzącym na nasz rynek.

Nowym koordynatorem programu Alliance C&W w krajach EMEA będzie Nick Giraudeau z Hiszpanii

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: IT

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / / Zmiany kadrowe