Zmiany w RN Śrubeksu

Polska Agencja Prasowa SA
25-04-2006, 21:20

Wtorkowe walne zgromadzenie akcjonariuszy Śrubeksu powołało trzech nowych członków rady nadzorczej, w tym Radosława Koelnera, który jest jednocześnie prezesem spółki Koelner, zapowiadającej przejęcie Śrubeksu. W skład rady powołano też Przemysława Koelnera, Osmana Kosmalskiego i Tomasza Mogilskiego - poinformował Śrubex w komunikacie.

  Wtorkowe walne zgromadzenie akcjonariuszy Śrubeksu powołało trzech nowych członków rady nadzorczej, w tym Radosława Koelnera, który jest jednocześnie prezesem spółki Koelner, zapowiadającej przejęcie Śrubeksu. W skład rady powołano też Przemysława Koelnera, Osmana Kosmalskiego i Tomasza Mogilskiego - poinformował Śrubex w komunikacie.

Walne odwołało równocześnie jednego dotychczasowego członka rady nadzorczej. Trzej inni zrezygnowali z funkcji.

Na początku kwietnia spółka Koelner zwiększyła udziały w Śrubeksie do niemal 20 proc. W marcu Kolener informował, że jeszcze w tym roku może przejąć kontrolę nad producentem śrub. Do fuzji spółek mogłoby dojść do końca 2007 r. Ostateczną decyzję spółka chce podjąć w III kwartale 2006 r. Jeśli Koelner zdecyduje się na ten krok, plan zakłada przejęcie kapitałowej kontroli nad Śrubeksem w drodze wezwania skierowanego do jego akcjonariuszy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Zmiany w RN Śrubeksu