Znajdź partnerów biznesowych z ochrony środowiska

SACH
opublikowano: 25-10-2011, 00:00

Targi

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza wszystkich przedsiębiorców związanych z branżą do udziału w Międzynarodowych Targach Technologii Ochrony Środowiska „Pollutec Horizons” w Paryżu. Wydarzenie odbędzie się 29 listopada-2 grudnia.

Firmy, które wezmą udział w targach, będą mogły bezpłatnie promować się na polskim stoisku oraz uczestniczyć w indywidualnych międzynarodowych spotkaniach biznesowych B2B „Green Business Meetings”.

Będą na nich obecni przedsiębiorcy, m.in. z Afryki i Ameryki Południowej, którzy poszukują europejskich technologii. Giełda będzie okazją do pozyskania nowych zleceń, wymiany doświadczeń i poznania innowacyjnych technologii w branży.

W spotkaniu wezmą udział nie tylko firmy, ale też przedstawiciele instytutów badawczych, szkół wyższych i innych podmiotów działających w sektorze ochrony środowiska, energetyki i technologii środowiskowych. Firmy zainteresowane udziałem w targach powinny zarejestrować się on-line na stronie http://www.pollutec. com/GB/visitor.htm.

WAŻNA DATA

4.11

Tego dnia mija termin rejestracji firm na targi.

Kontakt:

Dodatkowych informacji udziela: Aleksandra Wadowska Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości e-mail: aleksandra_wadowska@ parp.gov.pl tel.: +48 22 432-83-75.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu