Znamy już finalistów II. edycji ALL Wincanton

DI
opublikowano: 30-11-2010, 13:59

W ścisłym finale Akademickiej Ligi Logistyków Wincanton (ALL Wincanton) znalazło się 6 zespołów, które wykazały największą wiedzę podczas rozwiązywania logistycznych studiów przypadku.

Są to zespoły: LANISTAS z Politechniki Łódzkiej, KNLgroup z Politechniki Poznańskiej, ProLog z  Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, TRANSLOG z Akademii Morskiej
w Gdyni oraz dwa zespoły z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu - KNML JIT 1 i KLMN JIT 2.

Już 2 i 3 grudnia, podczas konferencji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, finaliści zmierzą się w ostatniej rundzie rozgrywek Ligi.

Akademicka Liga Logistyków Wincanton odbywa się po raz drugi i jest inicjatywą skierowaną do studentów polskich uczelni wyższych, którzy wiążą swoją przyszłość zawodową z branżą TSL (transport, spedycja, logistyka). Organizatorami Konkursu są Naukowe Koło Logistyki DIALOG z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz operator logistyczny Wincanton.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu