Związani łańcuchem dostaw

GAS
opublikowano: 2007-10-31 00:00

Forum zakończone, V PolLog za nami. Praktycy rozmawiali o dobrych praktykach logistycznych.

Forum zakończone, V PolLog za nami. Praktycy rozmawiali o dobrych praktykach logistycznych.

W piątek zakończyło się dwudniowe V Forum Polskich Menedżerów Logistyki. Ponad dwustu uczestników konferencji zgromadziło się w warszawskim Centrum EXPO XXI. Rozmawiali na temat najlepszych praktyk logistycznych i szukali sposobów na szybsze, tańsze i bardziej efektywne zarządzanie dostawami. Wyborem tematyki i stroną merytoryczną spotkania zajęło się Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki, które od 2003 r. współorganizuje PolLog razem z „Pulsem Biznesu”. Współpraca, firmowana nazwiskiem Krzysztofa Rutkowskiego, szefa PSML, od lat jest gwarancją wysokiego poziomu forum. Oprócz wiedzy zdobytej na PolLogu, jego uczestnicy cenią sobie najbardziej możliwość nawiązania kontaktów biznesowych, przedstawienia oferty obecnym i przyszłym kontrahentom i prowadzenia rozmów w kuluarach.

Tym ostatnim najmocniej sprzyja Bal Logistyka, który odbywa się na zakończenie pierwszego dnia forum. W tym roku logistycy zawitali do klubu Mirage w podziemiach Pałacu Kultury i Nauki. Bal rozpoczął się od ogłoszenia nazwiska zwycięzcy konkursu na Menedżera Logistyki 2007. To nagroda szczególna, bo przyznawana przez kolegów z branży, którzy oddają swoje głosy podczas PolLogu. W tym roku wskazali oni Jarosława Lewandowskiego, założyciela i prezesa spółki Logistics Service. W dwa lata od rozpoczęcia działalności jego firma stała się znaczącym graczem na rynku. W konkursie wyróżniono również dwóch innych menedżerów: Stanisława Cinala, dyrektora regionalnego IMI International, i Grzegorza Kiedrzyna, dyrektora generalnego Knauf Trans Polska.

Rozmowa z Menedżerem Logistyki 2007 w następny czwartek, w sekcji „Transport i logistyka”.