Zwiedzanie ArcelorMittal Poland

Barbara Warpechowska
opublikowano: 21-04-2016, 22:00

Znane są już terminy dni otwartych w oddziałach ArcelorMittal Poland.

Zakład Koksowniczy w Zdzieszowicach otwiera bramy dla zwiedzających 1 maja, oddział w Sosnowcu — 14 maja, walcownia duża i walcownia średnia w Dąbrowie Górniczej — 21 maja, a Świętochłowice — 4 czerwca. dzień otwarty w Krakowie ze względu na inwestycje w tym roku przypadnie jesienią. W Zdzieszowicach chętni mogą się zgłaszać 1 maja przed bramę główną od 9 do 12.

Grupy będą wchodziły co godzinę. Zainteresowani wizytą w Sosnowcu powinni się zapisać (od 25 kwietnia) na stronie www.narodzinystali.pl. Na tej samej stronie zapisy od 9 maja dla zamierzających odwiedzić oddział w Dąbrowie Górniczej. Dla Świętochłowic zapisy od 9 maja u dyspozytora pod numerem 32 774 31 lub 668 312 510.

Uczestnicy muszą mieć ukończone 15 lat. Wstęp do huty tylko w długich spodniach i pełnym obuwiu na płaskiej podeszwie. Zwiedzający otrzymają kaski, fartuchy i okulary. W hutach obowiązuje bezwzględny zakaz fotografowania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Barbara Warpechowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu