40 tys. zł dla supermamy

AJ
opublikowano: 20-10-2010, 13:56

Jesteś mamą i myślisz o założeniu własnej firmy? Skorzystaj z dotacji i pomocy fachowców. Na zgłoszenie masz czas do 8 listopada!

Projekt „Ja jestem kobieta pracująca”, dofinansowany przez Unię Europejską realizuje Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie. Jego głównym celem jest przygotowanie uczestniczek do założenia własnej działalności gospodarczej. Weźmie w nim udział 26 pań, 16 miejsc zarezerwowanych jest dla mam. 20 zwyciężczyń otrzyma na start 40 tysięcy zł.

- Program skierowany jest do kobiet nieaktywnych zawodowo z województwa mazowieckiego posiadających wykształcenie wyższe lub średnie. W szczególności chcemy ułatwić start w biznesie młodym matkom. Żeby ułatwić im udział w projekcie, dzieci będą mogły być obecne podczas warsztatów, wykładów i szkoleń – twierdzi Katarzyna Zwolak z Biura ds. Rozwoju w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania.

Uczestniczki zostaną objęte programem szkoleniowo-doradczym, będą miały możliwość wzięcia udziału w warsztatach umiejętności interpersonalnych, skorzystają z indywidualnego wsparcia doradców.

- Pragniemy uświadomić kobietom, że powinny zająć w świecie biznesu należne im miejsce, nie zważając na stereotypowe postrzeganie ich roli w społeczeństwie. Dzięki naszej pomocy, szkoleniom i wsparciu finansowemu, zapewnimy aktualizację wiedzy oraz umiejętności zawodowych uczestniczek, które są niezbędne do uruchomienia i prowadzenia własnej firmy – wyjaśnia Katarzyna Zwolak.

Uczestniczki konkursu nauczą się jak skutecznie wykorzystywać swoje atuty: kreatywność, ducha przedsiębiorczości, wiedzę i otwartość. Eksperci pokażą im jak radzić sobie ze stresem i zdobywać umiejętności interpersonalne, wyjawią tajniki profesjonalnej autoprezentacji.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej: www.supermama.vizja.pl oraz www.vizja.pl lub pod numerem telefonu:  22 536 54 47

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AJ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / 40 tys. zł dla supermamy