5 tys. euro dla kierowcy limuzyny

DI, Work Service
opublikowano: 07-07-2011, 10:25

Sprawdź, ile zarobisz jako ratownik na Majorce, animator wypoczynku na Ibizie lub kierowca luksusowej taksówki we Francji.

Nawet do 2500 euro miesięcznie można zarobić, decydując się na wakacyjny wyjazd do pracy. Najpopularniejszym kierunkiem są Niemcy i Wielka Brytania. Na chętnych czekają jednak również tak egzotyczne miejsca jak Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Mauritius – wynika z najnowszych danych Work Service.

- Najłatwiej nietypowe prace wakacyjne można znaleźć dzięki współpracy z biurami pośrednictwa pracy. Nasza agencja działa w całej Europie, dzięki czemu wysyłamy naszych pracowników do pracy nawet w najdalsze zakątki kontynentu - od Portugalii po Rosję- mówi Tomasz Hanczarek, prezes Work Service.

Jako kierowca luksusowego auta zarobisz krocie.
Jako kierowca luksusowego auta zarobisz krocie.
None
None

Bez uprawnień ani rusz

Do 5000 euro może zarobić kierowca luksusowych samochodów w południowej Francji i we Włoszech. Połowa tej kwoty to pensja. Pozostałą część stanowią napiwki. Do wykonywania tej pracy potrzebne jest tylko prawo jazdy.

Do 2000 euro można zarobić jako animator na Malcie, Ibizie czy Wyspach Kanaryjskich. Jednak w tym przypadku należy, wbrew pozorom, nastawić się na ciężką pracę. Czasem trzeba sobie radzić z nieuprzejmymi gośćmi w hotelu i prowadzić zajęcia do późnych godzin wieczornych.

Wypoczynek w pięknym miejscu można połączyć również z pracą ratownika w Dubaju czy na Majorce. Wymagana jest aktualna książeczka ratownika wodnego, doświadczenie i znajomość angielskiego. Na chętnych czekają zarobki w wysokości nawet do 2500 euro netto. Nie posiadając dodatkowych uprawnień, ale znając dobrze języki, można się sprawdzić w roli rezydenta wycieczek. Za pracę przy opiece nad grupami turystów można zarobić nawet do 1800 euro za miesiąc, a jednocześnie móc przebywać na Malediwach czy w Meksyku.

Ryzyko pod kontrolą

- Wyjazd na własną rękę jest ryzykowny, dlatego należy zadbać o współpracę z wiarygodną i rzetelną agencją pośrednictwa pracy, która posiada pozwolenie na prowadzenie zarobkowego użyczania pracowników – mówi Krzysztof Ingot, dyrektor działu rozwoju rynków w Work Service. Najlepszą decyzją będzie zestawienie ofert kilku agencji, aby mieć skalę porównania, i na tej podstawie dokonać wyboru najlepszej dla nas. Przed podjęciem pracy należy dokładnie przeczytać umowę, żeby uniknąć niemiłych niespodzianek.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, Work Service

Polecane