5 wykresów zapowiadających wzrosty na GPW

5.	„Wierzymy, że w średnim terminie prawdopodobny jest powrót krajowych funduszy na rynek, w ślad za zmniejszeniem zmienności na globalnych rynkach. Do tego, by to się stało, potrzeba poprawy sytuacji makro w regionie, przede wszystkim na Węgrzech. Uważamy, że kraj ten osiągnie kompromis w rozmowach z MFW” – prognozują analitycy Wood&Co.
Wyświetl galerię [1/5]

5. „Wierzymy, że w średnim terminie prawdopodobny jest powrót krajowych funduszy na rynek, w ślad za zmniejszeniem zmienności na globalnych rynkach. Do tego, by to się stało, potrzeba poprawy sytuacji makro w regionie, przede wszystkim na Węgrzech. Uważamy, że kraj ten osiągnie kompromis w rozmowach z MFW” – prognozują analitycy Wood&Co.

Analitycy Wood&Co. liczą na wzrosty na GPW w najbliższych tygodniach. Przedstawili 5 wykresów, które pozwalają z optymizmem patrzeć na perspektywy rynków akcji. KLIKNIJ W GALERIĘ>>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / 5 wykresów zapowiadających wzrosty na GPW