7R Logistic szuka kapitału

EG
opublikowano: 06-04-2011, 00:00

Dewelopersko- -logistyczna spółka zamierza wskoczyć na NewConnect.

Dewelopersko- -logistyczna spółka zamierza wskoczyć na NewConnect.

Grupa 7R Logistic jest deweloperem powierzchni magazynowych i operatorem logistycznym. Kilka tygodni temu przekształciła się w spółkę akcyjną i rozpoczyna starania o wejście na NewConnect.

— Chcemy debiutować w pierwszej połowie przyszłego roku, a potem przeskoczyć na główny parkiet — zapowiada wiceprezes Ryszard Gretkowski.

Spółka należy do Mieczysława i Tomasza Lubowieckich. Po debiucie około 10-20 proc. akcji przypadnie nowym inwestorom. Za pozyskany kapitał 7R Logistic zamierza realizować kolejne magazyny i kupować nowe projekty.

Do końca roku 7R Logistic wybuduje magazyn o powierzchni 29 tys. mkw. przy ul. Magnackiej w Gdańsku. To drugi etap tej inwestycji. Pierwszy działa od wakacji 2010 r. i jest w pełni wynajęty. W planach jest kompleks w podkrakowskim Kokotowie, gdzie firma ma 9-hektarową działkę i chce co roku budować tam kolejny magazyn. Pierwszy będzie miał 13,6 tys. mkw. Kolejny kompleks powstanie w Brzesku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: EG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu