Abecadło cyberochrony

  • DI
opublikowano: 21-10-2018, 22:00

O zagrożeniach, na jakie narażeni są w sieci przedsiębiorcy, dyskutować będą uczestnicy bezpłatnego spotkania z praktykami „#Zabezpieczsięwsieci”, organizowanego przez Kielecki Park Technologiczny (KPT).

Wydarzenie odbędzie się 29 października o godz. 17 w siedzibie KPT. Gośćmi będą przedstawiciele firm, które na co dzień mają do czynienia z tematyką cyberbezpieczeństwa. Powiedzą, o czym warto pamiętać, aby uniknąć cyberataku, w tym o zagrożeniach związanych z tzw. internetem rzeczy. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną rezultaty projektu DiFens, który KPT realizuje w ramach programu Erasmus+. W partnerstwie z instytucjami z innych krajów (m.in. Bułgarii, Słowenii, Grecji) KPT stworzył e-podręcznik prezentujący m.in. prawne aspekty bezpieczeństwa cyfrowego i cyfryzacji biznesu. Opracowanie zawiera praktyczne wskazówki dotyczące szacowania ryzyka dla firmy na każdym etapie jej rozwoju.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się na stronie: https://tinyurl.com/y9njrkg9.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu