Abecadło zdobywania grantów

Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce” — to tytuł spotkania, które odbędzie się 18 września w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego w Słupsku.

Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką unijnego dofinansowania. Eksperci zaprezentują możliwości uzyskania wsparcia z Brukseli w ramach programów operacyjnych na lata 2014-20 i z innych źródeł. Powiedzą, za które wydatki UE zwróci pieniądze w ramach realizowanych przedsięwzięć. Nie zabraknie też wskazówek, jak zaplanować projekt i bezbłędnie przygotować wniosek aplikacyjny. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem powinny wysłać formularz zgłoszeniowy najpóźniej do 16 września. Więcej informacji: LPI w Słupsku, tel.: +59 846-81-14 lub 15, http://pomorskiewunii. pomorskie.eu/.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Abecadło zdobywania grantów