Adam Marciniak krótko zabawił w CCC

opublikowano: 30-09-2022, 07:02
aktualizacja: 30-09-2022, 12:52
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Adam Marciniak zrezygnował z funkcji wiceprezesa CCC ds. technologii i digitalizacji. Modowa spółka zdecydowała już, kto przejmie jego obowiązki.

Przeczytaj artykuł i dowiedz się:

  • dlaczego Adam Marciniak już po roku zrezygnował ze stanowiska w CCC
  • kto przejmie jego obowiązki

Menedżer, który przez wiele lat związany był z PKO BP, a przed przyjściem we wrześniu 2021 r. do obuwniczej grupy był szefem rady nadzorczej Operatora Chmury Krajowej, rozstał się z CCC, bo podejmie wyzwania zawodowe w innym sektorze. Chodzi o bankowość - menedżer zostanie szefem nowego Banku BFG, który przejmie aktywa i pasywa przymusowo restrukturyzowanego Getin Noble Banku.

“Spółka i Adam Marciniak zakładają możliwość podjęcia współpracy w innej formule w przyszłości” – zaznaczyło CCC.

– Dotychczasowe obowiązki Adama Marciniaka przejmie Arkadiusz Ruciński, który obejmie nowe stanowisko: chief digital officer [szef cyfryzacji - red.]. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie z zakresu e-commerce i IT pokieruje rozwojem szeroko rozumianej digitalizacji, technologii, cyfryzacji oraz cyberbezpieczeństwa grupy – mówi Marta Rzetelska, rzecznik prasowy CCC.

Arkadiusz Ruciński pracuje w CCC od stycznia 2021 r. Wcześniej przez ponad 16 lat był związany z LPP (m.in. Reserved i Sinsay), gdzie od 2015 r. był dyrektorem e-commerce, a później odpowiadał za sprzedaż omnikanałową.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane