Akcja Inwestor: Bomi o emisji nowych akcji

opublikowano: 29-05-2012, 15:38

Dokument Informacyjny zostanie złożony w najbliższym czasie do KNF. Szacujemy że akcje serii P zostaną wprowadzone do obrotu we wrześniu br. - poinformowała spółka.

Poniższe pytania padły w Akcji Inwestor, którą od 2008 r. prowadzimy na stronach pb.pl i "Pulsu Biznesu".

Pytania internauty: Emisja zarejestrowana w KRS. Kiedy według Państwa zostanie dopuszczona do obrotu? Na jakim etapie są prace nad prospektem i czy będą wprowadzone przed, czy razem z emisją, którą prawdopodobnie przegłosuje najbliższe NWZA?
Dokument Informacyjny zostanie złożony w najbliższym czasie do KNF. Szacujemy że akcje serii P zostaną wprowadzone do obrotu we wrześniu br. Na najbliższym NWZA akcjonariusze zdecydują o kolejnej emisji, nie wiadomo jednak na razie jaka będzie jej forma (emisja z PP, czy też upoważnienie zarządu do podwyższenia kapitału), stąd na chwilę obecną nic nie możemy powiedzieć o zakładanych terminach emisji ani tym bardziej o terminie wprowadzenia tych akcji do obrotu.

Przeczytaj wszystkie odpowiedzi udzielone przez spółkę Bomi w naszej akcji.

Zobacz jak wziąć udział w Akcji Inwestor>>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KŁ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Akcja Inwestor: Bomi o emisji nowych akcji