Akcja Inwestor: czat z 4Mass (WYDANIE SPECJALNE)

opublikowano: 06-08-2020, 22:22
aktualizacja: 08-08-2020, 12:32

W specjalnym wydaniu Akcji Inwestor na pytania naszych czytelników odpowiadał tym razem prezes 4Mass Sławomir Lutek. Czat odbył się we wtorek, 11 sierpnia, o godz. 11

Jakich zysków można oczekiwać po spółce? Jak zostaną one podzielone? Jakie są plany zarządu? M.in. na te pytania odpowiadał na czacie z subskrybentami PB prezes notowanej na NewConnect spółki 4Mass.

W piątek 7 sierpnia po sesji spółka 4Mass opublikowała wyniki za II kwartał. Zysk netto wyniósł w tym okresie 0,5 mln zł - przed rokiem strata wynosiła również 0,5 mln zł. Czytaj więcej>>

Inwestorzy nauczeni przykładem XTB realizowali na ostatnich sesjach pokaźne zyski. W czwartek 6 sierpnia kurs spółki spadł o 21 proc., a od szczytu, zanotowanego 28 lipca, osunął się już o ponad 40 proc.

Wcześniej kurs urósł jednak w miesiąc o - bagatela - 1950 proc., czemu towarzyszyły całkiem pokaźne obroty. O spółce, która produkuje kosmetyki, ale do Newconnectowej czołówki przebiła się produkcją płynów dezynfekujących i dystrybucją maseczek ochronnych, jeszcze niedawno wielu inwestorów w ogóle nie słyszało.

Tymczasem w lipcu była piątą najchętniej handlowaną spółką wśród klientów Biura Maklerskiego ING, brokera, który utworzył ponad 32 tys. nowych i miał ich na koniec czerwca 116 tys.

Wszystkie czaty, które odbyły się w ramach wydań specjalnych Akcji Inwestor, znajdziesz na https://360.pb.pl/akcjainwestor.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane