Akcjonariusze Ten Square Games sprzedają w ABB 13,31 proc. akcji

GSU
opublikowano: 28-01-2020, 17:37

Dwaj akcjonariusze Ten Square Games chcą sprzedać w ramach przyspieszonej budowy księgi popytu do 963.574 akcji spółki stanowiących nie więcej niż 13,31 proc. kapitału zakładowego.

Maciej Popowicz oferuje do sprzedaży w ABB nie więcej niż 651.712 akcji stanowiących nie więcej niż 9 proc. kapitału, a Arkadiusz Pernal nie więcej niż 311.862 akcji stanowiących nie więcej niż 4,31 proc.

Maciej Popowicz, założyciel i prezes Ten Square Games
Zobacz więcej

Maciej Popowicz, założyciel i prezes Ten Square Games

Rolę wyłącznego globalnego koordynatora oferty pełni Wood&Company Financial Services,

„Zamiarem akcjonariuszy jest pozostanie strategicznymi inwestorami w spółce i dalsze wspieranie spółki w jej dynamicznym rozwoju. 

Po zakończeniu ABB i przy założeniu sprzedaży wskazanej liczby Maciej Popowicz będzie posiadać akcje spółki reprezentujące 30,39 proc. ogólnej liczby akcji i głosów w spółce, a Arkadiusz Pernal będzie posiadać akcje reprezentujące 14,54% ogólnej liczby akcji i głosów w Spółce.

W związku z ABB, akcjonariusze zobowiązali się wobec Wodd & Company Financial Services, a.s. do przestrzegania ograniczenia zbywalności pozostałych posiadanych po ABB akcji Spółki przez okres 180 dni od dnia rozliczenia transakcji sprzedaży.

987c9ee0-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Rynek gier
Newsletter z wiadomościami nt. branży gamingowej oraz polskich producentów gier komputerowych.
ZAPISZ MNIE
Rynek gier
autor: Grzegorz Suteniec
Wysyłany raz w tygodniu
Grzegorz Suteniec
Newsletter z wiadomościami nt. branży gamingowej oraz polskich producentów gier komputerowych.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu