Alicja docenia przyjaciół z krainy pieniądza

Maria Czudowska
opublikowano: 06-02-2003, 00:00

Miesięcznik „Twój Styl” po raz jedenasty przyznał nagrody Alicji — za innowacje i usługi finansowe, najbardziej przyjazne społeczeństwu i korzystne dla budżetów gospodarstw domowych. Nagroda zainspirowana została felietonami Andrzeja S. Nartowskiego o przygodach Alicji w krainie pieniądza, publikowanymi nieprzerwanie od roku 1990. Pracami jury kierowała Hanna Gronkiewicz-Waltz, wiceprezes EBOR w Londynie.

Nagrodę Alicji 2002 otrzymały trzy firmy: BillBird — za usługę Moje Rachunki, oferującą możliwość opłacania gotówką w kasach sklepowych różnych rachunków zaopatrzonych w kod kreskowy; ING Bank Śląski — za kartę Maestro przedpłaconą; Pioneer Pekao TFI — za flotyllę funduszy inwestycyjnych, czyli ofertę dla gospodarstw domowych. Specjalną Super-Alicją uhonorowany został arbiter bankowy za arbitraż konsumencki.

— Jest to wyjątkowe wyróżnienie, jako że Super-Alicja jest przyznawana nie co roku i tylko za szczególne osiągnięcia, wywierające korzystny wpływ na życie społeczeństwa — mówi sędzia Katarzyna Marczyńska, pełniąca funkcję arbitra bankowego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Maria Czudowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Alicja docenia przyjaciół z krainy pieniądza