Allegro oferuje darmowe dostawy w czasie pandemii

AR
opublikowano: 17-03-2020, 12:00

Platforma handlowa sfinansuje dostawy zakupów wszystkim Polakom, którzy zostali w domach z powodu obawy przed zakażeniem się koronawirusem - informuje spółka.

Allegro poinformowało we wtorek, że przez miesiąc każdy Polak będzie mógł bezpłatnie korzystać z usługi Allegro Smart! Usługa dotyczy darmowych dostaw większości kupionych za pośrednictwem Allegro produktów (na terenie kraju).  W tradycyjnej ofercie Allegro jest płatna, ale na czas zagrożenia epidemiologicznego - informuje spółka - koszt dostaw zostanie w całości pokryty przez Allegro.

Francois Nuyts, prezes platformy
e-handlowej Allegro
Zobacz więcej

PODKRĘCANIE APETYTU:

Francois Nuyts, prezes platformy e-handlowej Allegro Fot. Marek Wiśniewski

- Ze względu na obecną sytuację w kraju i apele o pozostanie w domach i unikanie dużych zgromadzeń, Allegro zdecydowało się wspierać tych, którzy stosują się do zaleceń, a także rodziny, które chcą zrobić zakupy dla swoich najbliższych - powiedział François Nuyts, prezes Allegro.

Specjalna oferta Allegro obowiązuje "od teraz do 18 kwietnia".  Każdy klient ma prawo do aktywowania pakietu miesięcznego Allegro Smart! przez specjalną stronę https://allegro.pl/smart/za-darmo lub "po prostu w trakcie zakupów". 

- Akcja będzie finansowana przez Allegro i nie liczymy na zysk. Po upływie bezpłatnego okresu, usługa wygaśnie automatycznie bez żadnych opłat dla użytkowników czy zachęt do jej wykupienia. Wyłącznym celem inicjatywy jest wsparcie najbardziej potrzebujących - zapewnia François Nuyts.

Bezpłatna dostawa poprzez Allegro Smart! obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł. Wysyłka realizowana jest do paczkomatów i punktów odbioru, natomiast przy zakupach powyżej 100 zł za darmo można skorzystać z dostawy kurierskiej na terenie całej Polski. 

Spółka zapewnia, ze aktualni klienci Allegro Smart! będą również korzystać z darmowych dostaw w tym okresie - ich subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona o jeden miesiąc. Wszystkie oferty objęte programem bezpłatnych dostaw Allegro Smart! są odpowiednio oznaczone na stronie Allegro. Limit adresów wysyłkowych obowiązujący w usłudze, jak informuje spółka, został zniesiony "na czas trwania akcji". 

b960cf00-66b9-11ea-bc55-0242ac130003
Zdrowy Biznes
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE
Zdrowy Biznes
autor: Katarzyna Latek
Wysyłany nieregularnie
Katarzyna Latek
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy