Alna Business Solutions — wdrożenia ERP

MARIAN PIOTROWSKI
opublikowano: 03-06-2013, 00:00

Alna Business Solutions jest częścią Grupy Alna, będącej liderem w Polsce i krajach bałtyckich w zakresie wdrażania rozwiązań Microsoft Dynamics.

Grupa Alna zatrudnia około 400 specjalistów w branży IT. W Polsce działa od 8 lat i specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań klasy ERP Microsoft Dynamics NAV i AX oraz rozwiązań komplementarnych, np. systemów BI, work-flow, rozwiązań branżowych (tzw. Addony). Realizujemy usługi w większości dla firm międzynarodowych (oddziałów zagranicznych firm w Polsce lub polskich firm posiadających oddziały za granicą), będące projektami roll-out dla systemów Dynamics NAV i AX. W ramach takich projektów dostarczamy usługi: adaptacji polskiej lokalizacji (grupa funkcjonalności dostosowująca system do zasad polskiej rachunkowości) do wymagań centrali organizującej projekt, opracowania koncepcji organizacji projektu typu roll-out i audytów takich wdrożeń dla wielu oddziałów firmy na całym świecie, integracji rozwiązania wertykalnego z polską lokalizacją systemu ERP, Realizacji reimplementacji projektów roll-out i upgrade'ów do nowej wersji NAV i AX. Zatrudniamy specjalistów o wysokich kompetencjach, wiedzy w danej branży i wieloletnim doświadczeniu. Właściwy dobór pracowników pozwala nam realizować strategię wysokiej jakości usług. Potrafimy doradzać klientom w realizacji ich strategii biznesowej, czego efektem są ich wymierne korzyści finansowe dzięki odpowiednio wdrożonemu systemowi. Mamy doświadczenie i poznaliśmy specyfikę biznesu w firmach z różnych branż. Dlatego możemy realizować usługi dla firm z różnych sektorów, m.in.: Sprzedaż hurtowa i detaliczna — gdzie ważne jest m.in. zarządzanie strukturą rozproszoną sklepów i hurtowni. Serwis maszyn i urządzeń — gdzie kluczowe jest m.in. zarządzanie obsługą zleceń serwisowych, umowami serwisowymi, śledzenie produktów poprzez unikalny numer seryjny. Branża produkcyjna i Life&Sciences — czyli firmy farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, produkujące żywność, które stosują rygorystyczne wymogi organizacji pracy i standardy FDA i GMP. Usługi finansowe — gdzie ważne jest przestrzeganie regulacji prawnych obowiązujących w danym kraju. Pozostałe firmy z różnych branż oferujących usługi m.in. marketingu internetowego, serwisu dla branży motoryzacyjnej, restauracji i kateringu, pakietów lojalnościowych i wiele innych. Dostarczamy także wysokiej jakości wsparcie serwisowe realizowane przez odrębny zespół konsultantów za pomocą Hot Line, zdalnego dostępu i poczty elektronicznej. Nasze bogate doświadczenie i wysoka jakość usług zostały docenione przez niemal 100 firm w Polsce i kilkaset za granicą.

MARIAN PIOTROWSKI

sales manager Alna Business Solutions

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MARIAN PIOTROWSKI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Alna Business Solutions — wdrożenia ERP