Czytasz dzięki

Amazon przedłuża zamknięcie magazynów we Francji

ARŻ, Reuters
opublikowano: 13-05-2020, 10:41

Amerykański gigant handlu internetowego planuje przedłużyć zamknięcie swoich centrów logistycznych we Francji co najmniej do 18 maja - pisze Reuters.

Sześć francuskich magazynów Amazona zostało zamkniętych od 16 kwietnia w wyniku orzeczeń sądowych, które nakazały ograniczyć dostawy podczas pandemii koronawirusa. Gdyby firma nie zastosowała się do zaleceń, groziłyby jej grzywny w wysokości ponad miliarda euro tygodniowo. 

Amazon
Zobacz więcej

Amazon fot. Bloomberg

Decyzja o przedłużeniu zamknięcia magazynów jest obecnie na etapie konsultacji z pracownikami. Amazon rozważa również skonsultowanie nałożonych przez Francję ograniczeń działalności z niezależnymi ekspertami. 

bc64433c-8c2e-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Innowacji
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE
Puls Innowacji
autor: Anna Bełcik
Wysyłany raz w tygodniu
Anna Bełcik
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ARŻ, Reuters

Polecane