Amazon zatrudni tysiące…

opublikowano: 06-07-2015, 22:00

Światowy lider handlu internetowego rozrasta się w Polsce. Szuka kolejnych kilku tysięcy osób do pracy.

Rekrutacje dla Amazona prowadzi agencja Manpower. Nabór ma trwać do października. Nowo zatrudnieni będą wykonywać obowiązki na podstawie umowy o pracę tymczasową w magazynach w Bielanach Wrocławskich i w Sadach pod Poznaniem.

— Rekrutację dla Amazona prowadziliśmy również jesienią ubiegłego roku, kiedy firma otwierała zakłady w Polsce. Dla wielu osób to szansa na pracę stałą, bo po przepracowaniu 6 miesięcy najlepsi przejdą na stałe zatrudnienie — informuje Tomasz Walenczak, dyrektor operacyjny w Manpower. Zatrudnieni w Sadach mają zarabiać 13 zł brutto za godzinę, zaś w Bielanach 12,5 zł brutto. Wynagrodzenia mają podnosić 15-procentowe premie.

Zadaniem zatrudnionych będzie rozkładanie, pakowanie i etykietowanie towarów. Praca odbywa się w wymiarze 10,5 godziny dziennie, cztery dni w tygodniu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jarosław Królak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Amazon zatrudni tysiące…