Apartament jak hotel

opublikowano: 21-05-2018, 22:00

Orbis podpisał pierwszą umowę zarządzania dla Adagio Aparthotel w Krakowie na 20 lat.

Aparthotel będzie oferował 190 pokoi dla podróżujących w celach biznesowych, wypoczynkowych i rodzinnych. Pierwszych gości powita na koniec 2021 r.

W ostatnich latach zmieniły się potrzeby gości. Wielu oczekuje większej elastyczności, przestrzeni i swobody, nie tracąc przy tym standardu usług hotelowych, takich jak recepcja czy sprzątanie. Aparthotel Adagio pozwala łączyć jedno z drugim.

W cenę apartamentów wliczone są usługi, m.in.: recepcja czynna 24/7, wi-fi w hotelu, sprzątanie, business corner, fitness, czasami też basen. Opcjonalnie dostępne są także śniadanie w formie bufetu, pralnia i prywatny parking. Orbis oferuje markę Adagio Aparthotel inwestorom indywidualnym i instytucjonalnym i ma prawo do rozwoju sieci hoteli pod tą marką w ośmiu krajach Europy Środkowo- -Wschodniej: Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Rumunii, Serbii, Estonii, na Łotwie i Litwie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy