Czytasz dzięki

Apel szefa PKW do kandydatów na prezydenta

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 23-09-2005, 12:40

Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Ferdynand Rymarz zaapelował do kandydatów na prezydenta, aby wstrzymali się z rozpoczęciem swojej kampanii wyborczej w mediach do zakończenia głosowania w wyborach do parlamentu.

Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Ferdynand Rymarz zaapelował do kandydatów na prezydenta, aby wstrzymali się z rozpoczęciem swojej kampanii wyborczej w mediach do zakończenia głosowania w wyborach do parlamentu.

Wyjaśnił, że zgodnie z prawem, prezydencka kampania medialna może rozpocząć się już w sobotę, gdy trwać już będzie cisza wyborcza przed wyborami parlamentarnymi. Tak więc, jak mówił, kandydaci na prezydenta mają prawo ją prowadzić.

Rymarz zaapelował jednak, że "dla powagi i spokoju" wyborów parlamentarnych byłoby lepiej, aby kandydaci wstrzymali się z emisją swoich spotów wyborczych do zakończenia niedzielnego głosowania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane