Assistance w Gothaer

opublikowano: 01-07-2013, 00:00

Gothaer razem z Europ Assistance stworzył program assistance „Gothaer Truck Assistance”.

Dzięki temu klienci, którzy ubezpieczają w Gothaer środki transportu w zakresie OC/AC albo ubezpieczenia OC przewoźnika drogowego rzeczy, mogą skorzystać z usługi assistance, gwarantującej pomoc w razie kradzieży pojazdu, braku paliwa, unieruchomienia pojazdu, awarii lub wypadku drogowego. Wariant Truck Obligo dostępny jest dla klientów wybierających ochronę całej floty wraz z ubezpieczeniem komunikacyjnym lub wszystkich środków transportu przy ubezpieczeniu OC przewoźnika drogowego.

W jego ramach można liczyć na pomoc informacyjną oraz wsparcie w tłumaczeniu telefonicznym, holowanie pojazdu, wymianę opon, podnoszenie pojazdu w sytuacji przewrócenia lub osunięcia się z drogi, a także w przypadku unieruchomienia pojazdu na zaparkowanie na parkingu strzeżonym. Wariant Truck Standard to ochrona wyłącznie dla wybranych pojazdów. Oba warianty obejmują zdarzenia na terenie Polski i Europy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu