Atlas wdraża system JDEdwards

Karol Wieczorek
opublikowano: 05-07-1999, 00:00

Atlas wdraża system JDEdwards

Po półtorarocznym procesie przetargowym i dwóch miesiącach prac, w zakładzie produkcyjnym Atlas-Barbara w Dąbrowie Górniczej, zakończono wdrożenie pierwszych modułów systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem produkcji firmy JDEdwards. W pierwszej kolejności zaimplementowano niezbędne do działania zakładu moduły obejmujące swoją funkcjonalnością finanse i księgowość oraz dystrybucję. Dopiero w dalszej kolejności w zakładzie wdrożone będą dwa następne moduły systemu, odpowiedzialne za obsługę zamówień i zarządzanie produkcją tak procesową, jak i dyskretną.

System zainstalowany został na platformie AS/400 firmy IBM. Ze strony dostawcy wdrożeniem zajęła się firma Normax, będąca autoryzowanym dystrybutorem JDEdwards w Polsce. W przyszłym roku firma Atlas zamierza wdrożyć system JDEdwards w dwóch innych zakładach (Atlas Sudety oraz Atlas Wigry) oraz w swojej łódzkiej centrali. Ponadto firma deklaruje chęć migracji do systemu OneWorld (też należącego do JDEdwards), gdy tylko jego najnowsza wersja zostanie przystosowana do polskich warunków. Docelowo w ciągu 2-3 lat oprogramowanie JDEdwards zostanie wdrożone we wszystkich 10 oddziałach firmy. KW

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karol Wieczorek

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Atlas wdraża system JDEdwards