ATM rozpoczyna przegląd opcji strategicznych

opublikowano: 18-04-2019, 15:27

Zarząd ATM-u podjął decyzje o rozpoczęciu o rozpoczęciu przeglądu opcji strategicznych związanych z dalszym rozwojem działalności spółki.

„Podczas przeglądu będą rozważane przez zarząd różne opcje strategiczne w odniesieniu do obszarów biznesowych emitenta, w szczególności poszukiwanie celów akwizycyjnych, poszukiwanie partnerów do joint venture, poszukiwanie inwestorów strategicznych lub dokonanie transakcji o innej strukturze oraz analiza sposobów wykorzystania ewentualnie pozyskanych aktywów lub środków, jak również brak działań Emitenta związanych z wyżej wymienionymi opcjami” – napisano w raporcie.

Największym akcjonariuszem ATM-u jest MCI.PrivateVenture FIZ, który kontroluje blisko 95 proc. akcji spółki.

Na rynku już od kilku miesięcy mówiło się, że największy, polski operator telekomunikacyjny może trafić w tym roku na sprzedaż.  Według nieoficjalnych informacji doradca na poziomie lokalnym jest Trigon, a do współpracy miał zostać także wynajęty międzynarodowy bank.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu