Audi na dłużej z piłkarzami

ŁO
opublikowano: 15-01-2020, 10:10

Niemiecki producent samochodów jest zadowolony ze współpracy z Bayernem Monachium i przedłuża umowę. Robert Lewandowski będzie jeździł modelem e-tron.

Audi przedłużyło umowę z Bayernem Monachium i będzie wyłączonym partnerem samochodowym klubu do 2029 roku. Współpraca ma koncentrować się na innowacyjnym marketingu i elektryfikacji. Koncern podstawi więc piłkarzom nową flotę samochodów.  

Audi e-tron
Audi e-tron
ARC

- W 2020 roku wszyscy licencjonowani gracze mistrzowskiej drużyny z Monachium, w tym z pewnością również Robert Lewandowski, otrzymają w pełni elektryczne audi e-tron - czytamy w komunikacie.  

Audi związane jest z Bayernem od 2002 roku, a od dziewięciu lat jest udziałowcem klubu. Producent przedłużył również umowę z sekcją koszykarską Bayernu, w tym przypadku do 2023 roku.  

Bawarski zespół chwali się, że ma na całym świecie 650 mln fanów, w tym około 135 mln w samych Chinach, które są kluczowym rynkiem dla Audi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO

Polecane