Awanse w Cushman & Wakefield

  • Marta Sieliwierstow
opublikowano: 14-01-2014, 00:00

Kadry

PIOTR KASZYŃSKI

Partner i dotychczasowy dyrektor działu powierzchni handlowych objął stanowisko dyrektora działu rynków kapitałowych Cushman & Wakefield w Polsce. W Cushman & Wakefield pracuje od 1998 r., rok później został dyrektorem działu powierzchni handlowych. Jego dział uczestniczył w komercjalizacji ponad 40 obiektów handlowych w Polsce, w tym najważniejszych centrów handlowych w Warszawie i innych miastach. Piotr Kaszyński ukończył studia na Florida Atlantic University w USA.

MAREK NOETZEL

Partner i dotychczasowy zastępca dyrektora działu powierzchni handlowych został dyrektorem działu powierzchni handlowych. W Cushman & Wakefield pracuje od 2002 r. Jest związany z rynkiem nieruchomości komercyjnych od 12 lat. Współpracował m.in. z firmami Ikea, Carrefour, Dixons, Braaten + Pedersen Plus Partners, Quinlan Private Golub, Neinver, Multi Development, Galeria Neptun i St Martins. Marek Noetzel jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Studiował także na Dublin Institute of Technology oraz Sheffield Hallam University na wydziale inwestycji i zarządzania nieruchomościami. Uzyskał tytuł MRICS.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Sieliwierstow

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu