Awaria samolotu PLL LOT

PAP
opublikowano: 30-07-2009, 09:15

Po godz. 11 w czwartek mają odlecieć do  Newark w USA pasażerowie samolotu PLL LOT, który w środę wieczorem z powodu usterki musiał powrócić na lotnisko w Warszawie - poinformował PAP rzecznik PZZ LOT Andrzej Kozłowski.

Chodzi o 249 pasażerów rejsu do Newark z stanie New Jersey. Ich samolot miał wystartować z Warszawy w środę o godz. 17.35, ale - jeszcze przed startem - został zawrócony z powodu usterki.

Kozłowski powiedział PAP, że część pasażerów została umieszczona w hotelach, a część wróciła na noc do własnych domów. Lot został przełożony na czwartek rano. Rzecznik nie potrafił powiedzieć, czy lot odbędzie się tym samym samolotem, czy innym.

To kolejna usterka samolotu z floty PLL PLL. Kilka dni temu media informowały o maszynie należącej do polskiego przewoźnika, która z powodu awarii nie mogła odlecieć z Nowego Jorku do Warszawy. (PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane