Barcelona połączy kontrahentów

DI
opublikowano: 28-09-2017, 22:00

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza przedsiębiorców do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się od 14 do 16 listopada podczas targów Smart City Expo World Congress w Barcelonie.

Wydarzenie to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań B2B między przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. Aby wziąć udział w giełdzie, przedsiębiorca powinien w formularzu rejestracyjnym online określić profil działalności i rodzaj współpracy, który chciałby nawiązać. Dane firm na bieżąco umieszczane są w katalogu online na stronie giełdy. Zarejestrowani uczestnicy wybierają z niego przedsiębiorców, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy. Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski. Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

 

WAŻNA DATA: 30.10 Do tego dnia zainteresowani udziałem powinni zarejestrować profil online.

WIĘCEJ INFORMACJI: Aleksandra Wadowska, PARP aleksandra_wadowska@parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu