Bezpłatna pomoc dla MŚP

  • DI
opublikowano: 08-11-2022, 20:00
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Cyfryzacja, innowacje, ekoprojekty – to niektóre z zagadnień podejmowanych podczas cyklu konferencji dla firm.

Ruszyła druga edycja programu „Idea Rozwoju Twojego Biznesu”. To cykl bezpłatnych 10 wideokonferencji o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Mają one przybliżyć polskim przedsiębiorcom nowe rozwiązania i regulacje dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej.

Uczestnicy spotkań będą mogli dowiedzieć się m.in. jakie narzędzia sprzyjają rozwojowi transformacji, cyfryzacji, innowacji oraz zielonej gospodarki w przedsiębiorstwie. Eksperci powiedzą, jak skutecznie inwestować w zielone technologie oraz jakie są wyzwania i zagrożenia dla firm związane z zakłóceniem łańcuchów dostaw. Przedstawią też program grantów na nowe projekty inwestycyjne. Konferencje będą odbywały się przez pięć tygodni w każdy wtorek i czwartek. Cykl jest organizowany wspólnie przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Więcej informacji: www.parp.gov.pl/idearozwojubiznesu

Poznaj program konferencji online “TAX Forum”, 1 grudnia 2022 >>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane