Biedronka szuka absolwentów na kierowników

  • Dorota Czerwińska
14-07-2014, 00:00

Oni zatrudniają: Aż 1000 absolwentów uczelni wyższych zamierza przez kilkanaście miesięcy zatrudnić Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka.

Będą m.in. przygotowywani do objęcia stanowisk kierowników sklepów. Biedronka kieruje ofertę przede wszystkim do absolwentów z mniejszych ośrodków akademickich. Szczególnie stawia na osoby, które mają już pierwsze doświadczenia zawodowe, najchętniej w sprzedaży lub obsłudze klienta. Atutem będzie też umiejętność zarządzania zespołem. Pierwsza tura rekrutacji ma się odbywać w lipcu i sierpniu. We wrześniu i w październiku zaplanowano rozpoczęcie pracy przez pierwszą grupę młodych kierowników. Kolejne osoby będą zatrudnione na początku 2015 r. Sieć Biedronka rocznie otwiera kilkaset nowych placówek. Zgodnie z polityką firmy ponad 90 proc. menedżerów pochodzi z awansów wewnętrznych. Decyzja o rekrutacji zewnętrznej wynika ze skali działań, która wymaga wzmocnienia zespołu. W związku z otwarciem sklepów, planowanym w tym i następnych trzech latach, powstanie w sumie ponad 3000 nowych stanowisk kierowniczych. Natomiast tylko do końca tego roku sieć chce stworzyć ponad 5000 różnych miejsc pracy. Starać się o posadę można poprzez serwis www.1000absolwentow.pl, oficjalną stronę rekrutacyjną www.karierawjm.pl oraz przez serwis Pracuj.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Czerwińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Biedronka szuka absolwentów na kierowników