BIG BG też zmieni nazwę

Beata Tomaszkiewicz
opublikowano: 15-11-2002, 00:00

Klienci Millennium otworzyli do końca października 811 tys. rachunków, na których zdeponowali prawie 7,4 mld zł. Ten rok był szczególnie intensywny dla Millennium. Dzięki wprowadzeniu zintegrowanego systemu informatycznego Millennium przejęło dotychczasowych klientów indywidualnych oraz małe i średnie firmy byłego Banku Gdańskiego, BIG i BIG Banku. Wkrótce pod tą marką będą obsługiwane także korporacje. Już bowiem za kilka dni z rynku zniknie nazwa BIG BG. Ma zostać zmieniona na Millennium. Na taką zmianę wskazuje również wprowadzana strategia.

Zakłada ona oferowanie uniwersalnych usług bankowych opartych na wyspecjalizowanych liniach skierowanych do konkretnych grup odbiorców. Do tej pory bank koncentrował się na liniach dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz zamożnych klientów. Część tradycyjnych oddziałów banku jest przekształcana w jednostki wyspecjalizowane w obsłudze korporacji.

Dzięki jednolitej platformie informatycznej bank zaoferuje produkty w całej grupie kapitałowej. Oferta wzbogacona zostanie o produkty TFI, domu maklerskiego oraz ubezpieczeniowe (we współpracy z PZU)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Beata Tomaszkiewicz

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / BIG BG też zmieni nazwę