Bioelektra Group doceniona

Technologia przetwarzania odpadów stworzona przez polską spółkę Bioelektra Group została narodowym zwycięzcą światowego konkursu Energy Globe, nazywanego nagrodą Nobla w zakresie ochrony środowiska.

20 czerwca 2017 r. w Ambasadzie Austrii w Warszawie przedstawiciele firmy odbiorą certyfikat Energy Globe National Award za najlepsze proekologiczne rozwiązanie z Polski. Jury analizowało 2 tys. projektów zgłoszonych przez firmy i organizacje z całego świata. Spośród 178 krajowych laureatów wybrani zostaną zwycięzcy światowi w kategoriach: Woda, Powietrze, Ziemia, Ogień, Młodość i Zrównoważone (Ekologiczne) Tworzywa Sztuczne. Bioelektra Group będzie reprezentowała Polskę w kategorii Ziemia. — Nasza technologia przetwarzania odpadów służy Ziemi, a przy tym jej stosowanie jest bardzo uzasadnione ekonomicznie. Zwycięstwa, które odnosimy w kolejnych międzynarodowych konkursach, utwierdzają naszą determinację i przekonanie, że to rozwiązanie powinno być stosowane na szerszą skalę w Polsce i na świecie — uważa Jarosław Drozd, prezes Bioelektry Group.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Barbara Warpechowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Ekologia / Bioelektra Group doceniona