Biznes i technologie (05.11.2014)

opublikowano: 05-11-2014, 00:00

Kadry na rynku spółek IT

Schodami w górę
TOMASZ STROŻEK

Objął w firmie Ericsson stanowisko dyrektora ds. rozwoju sprzedaży na rynku usług telewizyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Od ponad 20 lat pracuje w firmach technologicznych oferujących rozwiązania dla szeroko rozumianych mediów. Trzy lata temu jako starszy menedżer ds. sprzedaży rozpoczął pracę w SES Platform Services, monachijskiej firmie córce operatora satelitarnego SES, znanego w Polsce pod nazwą Astra. Odpowiadał tam za współpracę z największymi europejskimi partnerami telewizyjnymi.

Pożegnanie
ODSZEDŁ ANDRZEJ JASKULSKI

Nie żyje Andrzej Jaskulski, jeden z pionierów branży IT w Polsce. W latach 1991-95 był dyrektorem zarządzającym spółki Comp. Do 2001 r. stał na czele krajowego oddziału Sun Microsystems. Od 1995 do 2005 r. szefował firmie ComFort Meridian. Następnie, do 2011 r., sprawował funkcję prezesa Asseco Systems.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Konkel

Polecane